Кіпрський Лімасол увійшов до переліку найбільш підходящих для проживання місць за версією Mercer. Він зайняв 88-у позицію з 230-ти міст, розташованих в різних регіонах світу, що є дуже непоганим показником і робить нерухомість Лімасола ще привабливішою для інвесторів.
Найкращим містом за якістю життя визнано Відень (Австрія). Крім нього, до першої п’ятірки увійшли: Цюріх (Швейцарія), Окленд (Нова Зеландія), Мюнхен (Німеччина) та Ванкувер (Канада). Останній рядок рейтингу зайняв іракський Багдад.
Відзначимо, що Mercer – це міжнародна і найбільша в світі консалтингова компанія зі штаб-квартирою в Нью-Йорку. Вона функціонує з 1945 року й складає рейтинг якості життя в містах світу регулярно. Оцінюються нас
... Читать дальше »
Незважаючи на те, що ціни на нерухомість в Туреччинітрохи підросли за минулий рік, з точки зору витрат на відпочинок, ця країна належить до найбільш економічних у світі.
Новий рейтинг бюджетних напрямків для відпочинку представило американське новинне агентство Vox. Він охопив 48 країн в різних регіонах і складався з урахуванням розцінок, курсу валют та рівня інфляції.
Перше місце за вигідністю відпочинку зайняла саме Туреччина з доступними цінами на всі туристичні послуги. При цьому потрібно зазначити, що ще більш комфортабельним і економічним відпочинок в цій країні робить наявність власного житла. Крім того, нерухомість тут можна здавати в оренду та отримувати від цього непогані дивіденди.
Отримувати згоду членів родина на надання в оренду житлової нерухомості більше не треба. Відповідні зміни до Правил користування приміщеннями житлових будинків та гуртожитків внесені згідно з постановою Кабміну № 1024 від 2016 року.
Нова норма дозволяє власникам нерухомості в Одесі, інших населених пунктах України укладати угоди оренди житла та інші договори відповідно до законодавства. При цьому здача квартири чи будинку в оренду проводиться виключно на власний розсуд власника та не потребує погодження з іншими членами родини (чоловік, дружина, діти тощо), як це було раніше.
Таке нововведення значно спрощує орендні правила та спрямоване на розвиток сектору довгострокової оренди житлової нерухомості в Україні.
Законопроект, яким передбачається внесення змін до будівельного законодавства, прийнятий парламентом і підписаний Президентом України. Тепер це закон № 1817-VIII, спрямований на вдосконалення містобудівної діяльності. Його положення стануть обов’язковими до використання при будівництві нерухомості в Одесі та інших містах з 10 червня 2017 року.
До основних нововведень відносяться:
- поділ порядку оформлення документів на забудову в залежності від класу наслідків (відповідальності) – значний, незначний, середній (ст. 32 ЗУ «Про регулювання містобудівної діяльності»). Наразі до уваги береться рівень складності об’єкта;
- прийняття в експлуатацію об’єктів з незначним класом наслідків на підставі повідомлення, двох інших класів – дозволу на будівництво і сертифіката;
- посилення адміністративної відповідальності за порушення будівельних правил за статтями 96, 961 КпАП (зокрема,
... Читать дальше »